ДЕЛЕГАЦИЈА СВЕТСКЕ БАНКЕ И ПРОЈЕКТА „РАЗВОЈ ЗДРАВСТАВА СРБИЈЕ“
У РАДНОЈ ПОСЕТИ ОБ „СТЕФАН ВИСОКИ“

poseta
Директор болнице у раговору са гостима

Општу болницу „Стефан Високи“ у понедељак 23. априла 2012. године посетила је делегација Светске банке и пројекта „Развој здравства Србије“ коју су предводили др Кристоф Кировски и др Предраг Ђукић. Они су заједно са својим сарaдницима најпре разговарали са директором болнице др Миланом Бркићем који се захвалио на посети и досадашњој сарадњи.

У обиласку болнице

Представници Светске банке и пројекта „Развој здравства Србије“ су након разговора, са директором болнице  обишли болничку зграду, посетили службе и одељења и уверили се у динамику имплементације информационог система а потом су се такође са директором болнице др Миланом Бркићем упутили и обишли зграду физикалне медицине у бањи Кисељак.

Посета бање Кисељак

Њихова радна посета имала је за циљ утврђивање стања али и сагледавање реалних потреба које има ОБ „Стефан Високи“ у погледу инвестирања и даљих улагања.