САВРЕМЕНИ КОНЦЕПТ ОЧУВАЊА ЗДРАВЉА
Лечење кардиоваскуларног ризика - Доц. др Небојша Тасић

Доц. др Небојша Тасић специјалиста Интерне медицине – Кардиолог Института за Кардиоваскуларне Болести Дедиње , доцент Медицинског факултета у Београду и Центра за кардиоваскуларна истраживања А.Д. Поповић је у оквиру Савременог концепта очувања здравља, 25. априла 2013. године у ОБ “Стефан Високи“ одржао предавање и говорио на тему „Лечење кардиоваскуларног ризика“.

edukacija-3
Доц. др Небојша Тасић са медијима пре предавања

Покровитељ овог Стручног састанка у ОБ “Стефан Високи“ била је фармацеутска кућа Фармас, а предавање је акредитовано са 2 бода за лекаре који су га пратили.
Доц. др Небојша Тасић је овом приликом у разговору са ПР-ом Болнице предложио оснивање Центра за хипертензију и кардиоваскуларне болести у ОБ “Стефан Високи“ и за то затражио подршку директора.
Директор Болнице др Милан Бркић се сложио са овим предлогом и дао своју пуну подршку, тако да у наредном периоду можемо да очекујемо активности у том правцу, које ће пацијенту из нашег окружења свакако олакшати пут ка свом излечењу.